Пісня під ключ

Комплексна робота, яка передбачає написання мелодії слів, за коментарями замовника, аранжування, зведення та мастеринг треку. Пісня створюється з нуля, робота ведеться від моменту реалізації ідеї пісня до авторського звучання всього треку. Здійснюється саундпродюсування матеріалу таким чином, щоб фінальне звучання треку мало свій фірмовий звук. Мова написання матеріалу: російська, англійська, українська.

Розширене зведення

Творчий підхід до обробки кожної доріжки, присутньої в аранжуванні. Під час роботи над загальним звучанням звукорежисер не лише вичищає кожен звук і працює з рівнями звучання та панорамою, а й шукає цікаві тембральні рішення для того, щоб весь трек мав більш цілісне звучання. Процес зведення здійснюється за допомогою цифрових плагінів і аналогового обладнання.

Мастеринг зведеного треку

Динамічна обробка та еквалізація треку для оптимізації під час відтворення на всіх аудіосистемах. Мастеринг здійснюється зі зведеним треком. Кількість доріжок — 1.

Саунд-лого

Здійснюється саунд-дизайнерська робота таким чином, щоб ваш саунд-лого можна було безпомилково проасоціювати саме з тим поєднанням звуків, які будуть закладені для ідентифікаціЇ вашого бренда.

Стем-мастеринг (мастеринг за стемами)

Процес мастерингу здійснюється за допомогою стемів. Стеми розподілені на групи ударних, баса, інструментів, вокалу тощо. Стем-мастеринг дозволяє більш детально працювати з треком, оскільки процес динамічної обробки й еквалізації здійснюється не тільки із загальним треком, але й із кожною окремо взятою групою. Відповідно збільшується можливість деталізації в роботі над процесом та покращується можливість фіналізації треку.

Аранжування

На пісню замовника створюється аранжування таким чином, щоб воно тембрально відповідало останнім світовим трендам, або, за бажанням замовника, автентичному звучанню. Працюємо не лише над партіями та ритмікою, але й працюємо над тембрами, щоб отримати унікальне, авторське звучання та максимальну їх поєднуваність.

Розширене зведення та мастеринг

Завдяки поєднанню передових методів мікшування та мастерингу пісня творчо обробляється доти, поки остаточний звук не стане таким широким і покращеним, як і звук будь-якого значного треку, який відтворюється по радіо. Використовується як цифрове, та і аналогове обладнання.

Базове зведення

Процес передбачає динамічне балансування компонентів треку, частотні коригування, панорамування, динамічну обробку, застосування ефектів, таких як реверберація, дилей, дисторшн тощо. Робота над проектом здійснюється виключно за допомогою цифрових плагінів.

Підписуйтесь на нас: